Wspieramy firmy
w projektowaniu i wytwarzaniu

Pomagamy w projektowaniu CAD, obróbce skrawaniem, obróbce elektroerozyjnej,
formach wtryskowych, symulacjach i remontach.
O Nas

Machtec

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora maszynowego. Zespół tworzą ludzie, którzy nie boją się nowych wyzwań, cały czas rozwijający swoje umiejętności oraz stale dążący do rozwoju firmy. Posiadamy doświadczonych pracowników oraz nowoczesny park maszynowy. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz obróbce skrawaniem. 
Nasz oferta obejmuje również kompleksową obsługę firm w zakresie projektowania, wykonania oraz wdrażania do produkcji form wtryskowych, okrojników oraz tłoczników. Cechuje nas niezawodność oraz wysoka jakość wykonywanych usług. 
NASZE UMIEJĘTNOŚCI

Usługi projektowania i wytwarzania

Do naszych specjalności należą: projektowanie CAD/CAM, obróbka skrawaniem, obróbka elektroerozyjna, oprzyrządowanie technologiczne, sprawdziany, symulacje, naprawy i remonty maszyn. 
Projektowanie
Obróbka
Symulacje
Remonty
Narzędzia

Nowoczesny Park Maszynowy

W codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych maszyn i narzędzi renomowanych dostawców, dzięki czemu nasze produkty cechują się doskonałą jakością wykonania. To w połączeniu z wykorzystaniem najnowocześniejszego oprogramowania CAD/CAM pozwala nam zredukować koszty oraz skrócić czas realizacji zamówienia.
Maszyny - TC Engineering
PolandGerman